سایت مسابقات

только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам
 

تصاویر برتر

نمایش تقویم

    <    «  مرداد 1397  »    >
    شیدسچپج
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

محل تبلیغات شما

لینک دوستان

فستیوال نوروز باشگاه شطرنج پیشگام

قهرمان مسابقات بولت امیرحسین نورا
نفر دوم امیرحسین کاشفی
نفر سوم درسا ابری
نفرات زیر 14 سال:
1.یونس مبینی
2.پریا قلی زاده
3.ملیکا توحیدنیا
نتایج مسابقات برق آسا:
1.امیرحسین کاشفی
2.محمد امیرآبادی
3.امبرحسین نورا
نفرات زیر 14سال:
1.امیر مهراد شرفی
2.پریا قلی زاده
3.ملیکا توحیدنیا
نفرات برتر مسابقات 960:
1.امیرحسین کاشفی
2.یونس مبینی
3.محمد امیرآبادی
نفرات زیر 14سال:
1.حامد مشهدی علی شیرازی
2.پریا قلی زاده
3.درسا ابری
نفرات برتر مسابقات مطرنج:
1.درسا ابری
2.امیرحسین کاشفی
3.امیرمحمد حسینی
زیر 14 سال:
1.سامان احمدی
2.طاها باصری
3.پریا قلی زاده
تیم های برتر سیامین:
تیم اول: محمدامیر آبادی، امیرحسین نورا
تیم دوم:یونس مبینی، درسا ابری
تیم سوم: امیرحسین کاشفی، امیرمحمد حسینی
نتایج مسابقات رپید:
1.امیرحسین کاشفی
3.حامد شیرازی
3.امیرحسین نورا
زیر 14 سال:
1.یونس مبینی
2.سامان احمدی
3.درسا ابری
نتایج مسابقات تیمی:
تیم اول: درسا ابری، پارمیدا کرم یزدی، ملیکا توحیدنیا، نرگس قایمی
تیم دوم: محمد امیرآبادی، سپهر جعفری، ایلیا صالحی، پرهام محمودی پور
تیم سوم: یونس مبینی، محمدرضا قاسم نژاد، امیرمحمد موحدی راد، محمدرضا اسدالهی
نتایج انفرادی مسابقات تیمی:
میز یک:
1.محمد امیرآبادی
2.یونس مبینی
3.درسا ابری
میز دوم:
1.محمدرضا قاسم نژاد
2.سپهر جعفری
3.ملیکا توحیدنیا
میز سوم:
1.پارمیدا کرم یزدی
2.ایلیا صالحی
3.امیرمحمد موحدی راد
میز چهارم:
1.نرگس قایمی
2.امیرنیکان نیرلو
3.پرهام محمودی پور
نتایج مسابقه جدولی:
نتایج مسابقات جدولی C:
1.کیاناز قوام
2.ایلیا صالحی
3.کیارش قوام
نتایج مسابقات جدولی B:
1.نرگس قایمی
2.پارمیدا کرم یزدی
3.سپهر جعفری
نتایج مسابقات جدولی A:
1.محمد امیرآبادی
2.یونس مبینی
3.درسا ابری

نتایج مسابقات خانواده:
تیم اول: خانواده آرشام قاسمی
تیم دوم: خانواده کیاناز قوام
تیم سوم: خانواده پارمیدا کرم یزدی
نتایج مسابقات چکرز:
1.یونس مبینی
2.دوم مشترکا (محمد امیرآبادی، درسا ابری)
3.سامان احمدی
نتایج مسابقات شطرنج 2 حرکته:
1.محمد امیرآبادی
2.درسا ابری
3.حامد شیرازی

نتایج مسابقات دوز:
1.محمد امیرآبادی
2.درسا ابری
3.ابوالفضل مبشر
نتايج مسابقات دارت:
 ١- مهران قليزاده    ٢- محمد امير آبادي     ٣- امير حسين نورا







بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

نظرات (0)

عکس خوانده نمی شود